خدمات عروسی

خدمات عروسی

خدمات عروسی به مجموعه ی خدماتی گفته می شود که برای برگزاری عروسی خود چه ساده و چه تشریفاتی به آنها نیاز دارید و باید به تمامی این موارد توجه داشته باشید .

برای مثال شما برای برگزاری مراسم عروسی باید به فکر موارد اولیه ای چون اجاره باغ شیک برای عروسی ، غذای عروسی ، پذیرایی عروسی ، موزیک عروسی و فیلمبرداری عروسی باشید . این در حالیست که شما تا اینجای کار فقط موارد اولیه و ابتدایی و در واقع لازم برای برگزاری عروسی خود را فراهم کرده اید .

 

تشریفات عروسی یا خدمات عروسی  ؟

شاید شما به این فکر باشید که تقش تزیینات و گل آرایی عروسی ، شمع آرایی عروسی ، جایگاه عروس ، تزیینات ورودی عروسی و غیره در این میان چیست و چه نقشی دارند ؟؟؟


در جواب شما باید بگویم این موارد جزو خدمات اولیه و اجباری برای برگزاری جشن عروسی نبوده و بصورت انتخابی خواهند بود . در واقع اگر بخواهم بیشتر و کاملتر توضیح بدهم ، این موارد جزو تشریفات عروسی میباشد نه خدمات عروسی .


پس به یاد داشته باشید ، مواردی که بصورت حداقل در برگزاری عروسی به آنها نیاز دارید به عنوان خدمات عروسی یاد میشوند و مواردی که بصورت تزیینات و زیبایی و تشریفات کار وجود دارند به عنوان تشریفات عروسی از آنها یاد میشود .

حال این شما هستید که با توجه به بودجه و شرایط خود ، باید میزان تشریفات در جشن عروسی خود را انتخاب کنید ...


البته این روزها با مراجعه به شرکت های تشریفات مجالس و خدمات عروسی میتوانید اطلاعات بیشتری در زمینه خدمات مجالس بدست آورید

تشریفات بزرگ آریان

طراحی ، سئو و توسعه با  توسط گروه رسانه های آریان

تهران 1394-1382

021-88203363

513009
امروز
دیروز
کل بازدید ها
669
226
513009