جایگاه عروس

جایگاه عروس در برگزاری مراسم عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . جایگاه عروس را معمولا با شمع آرایی ، گل آرایی و دکوراسیون ویژه تزیین می کنند .

جایگاه عروس در برگزاری مراسم عروسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . جایگاه عروس را معمولا با شمع آرایی ، گل آرایی و دکوراسیون ویژه تزیین می کنند .

جایگاه عروس در تشریفات مجالس آریان

در خدمات مجالس و تشریفات بزرگ آریان برای جایگاه عروس و داماد معمولا تزیینات خاص و منحصر به فردی در نظر گرفته می شود که با شمع آرایی ، گل آرایی ویژه و همچنین دکوراسیون های مخصوص برای این منظور تزیین می شود .

در گذشته نه چندان دور نزدیک به سال های 85 تا 89 در کشور ایران جایگاه عروس و داماد و تزیینات آن به تزیینات میزهای جلوی آن محدود بود و از گل آرایی و حریر آرایی برای تزیین آن استفاده می شد .

ولی به تازگی و در سالهای اخیر تزیینات جایگاه عروس و داماد بیشتر به دکوراسیون تزیینی برای پشت عروس و داماد پرداخته و تلفیقی از تزیینات و شمع آرایی و همچنین گل آرایی برای پشت عروس و داماد و میز جلوی عروس و داماد توانسته جلوه ای زیبا و متفاوت را برای جایگاه عروس و داماد به ارمغان بیاورد .

برای مشاهده چند نمونه از تزیینات جایگاه عروس و داماد در تشریفات مجالس آریان ، میتوانید به بخش گالری مراجعه کنید . برای مشاهده نمونه تصاویر کاملتر از جایگاه عروس و داماد هم می توانید با رزرو وقت مشاوره و هماهنگی قبلی ، به محل شرکت تشریفات مجالس و خدمات مجالس آریان مراجعه کرده و از نشظرات طراحان و کارشناسان ما بهره ببرید .

خدمات مجالس و تشریفات بزرگ آریان | امیر بصیری

این صفحه 4973 بار مشاهده شده است
امیر بصیری

از سال 1382 در زمینه خدمات مجالس و تشریفات عروسی فعالیت میکنم . بسیار علاقمند به دیزاین های روز دنیا در زمینه تشریفات عروسی هستم و همیشه سعی کرده ام که در تشریفات بزرگ آریان در راستای رضایت مشتری و اجرای متفاوت و زیبای جشن های عروسی تلاش کنم . اوقات فراغتم رو هم به تجارت الکترونیک و موسیقی می پردازم .

طراحی ، سئو و توسعه با  توسط گروه رسانه های آریان

تهران 1394-1382

021-88203363

513024
امروز
دیروز
کل بازدید ها
684
226
513024