خدمات مجالس

خدمات مجالس واژه ایست که سالهاست در بین مردم جا افتاده و در این مدت طولانی برگزاری مراسم عروسی معنا و مفهوم دیگری نسبت به قبل پیدا کرده است .

خدمات مجالس واژه ایست که نزدیک به 25 سال است در بین مردم جا افتاده و در این مدت طولانی برگزاری جشن عروسی معنا و مفهوم دیگری نسبت به قبل پیدا کرده است .

 

بعد از مدت های زیاد که مردم برای برگزاری جشن عروسی خود ، خودشان دست بکار می شدند و بساط عروسی را برپا می کردند ، به مرور زمان میل به سهولت در کارها باعث شد تا شغل و صنفی بنام خدمات مجالس ظهور کند .

از ابتدا خدمات مجالس به این معنا بود که به جایی مراجعه می کردید و ظروف کرایه و غذای عروسی را یکجا تهیه می کردید . در کنار این دو مورد ، پذیرایی و مهماندار هم به مرور زمان به این گروه اضافه شد .

سال ها طول کشید تا تزیینات وارد این شغل و حرفه شد و در این میان واژه ای جدید بنام تشریفات مجالس ظهور کرد که در مطالب این بخش به آن خواهیم پرداخت .

خدمات مجالس امروزه به شرکت هایی گفته می شود که کلیه نیازهای برگزاری جشن عروسی را بصورت یکجا به عروس و داماد ارائه میکنند .

خدمات مجالس شامل : غذای عروسی ، سرویس کامل ظروف ، میهماندار عروسی ، تزیینات و گل آرایی و همچنین تهیه ملزومات و پذیرایی از میهمانان میباشد .

در بخش خدمات مجالس و خدمات عروسی آریان ، شما میتوانید در کنار آشپزخانه اختصاصی برای تهیه غذای عروسی و سفارش غذای با کیفیت عالی ، از سرویس های صندلی و ظروف کامل با تنوع مناسب و نیز به روز در دنیا نیز بهرمند شوید .

خدمات مجالس آریان همچنین برای عروس و داماد کلیه نیازهای جانبی برگزاری جشن عروسی شامل :

- تهیه شیرینی و کیک عروسی

- تهیه میوه دست چین

- تزیینات و گل آرایی عروسی

- و ...

 


را انجام می دهد . اگر در مورد تشریفات مجالس و تشریفات عروسی و همچنین تزیینات خاص می خواهید بدانید و این که خدمات مجالس و تشریفات بزرگ آریان در این بخش چه خدماتی را به عروس و داماد ارائه می کند ، در همین بخش به آن خواهیم پرداخت .

 

خدمات مجالس و خدمات عروسی آریان | امیر بصیری

این صفحه 2116 بار مشاهده شده است
امیر بصیری

از سال 1382 در زمینه خدمات مجالس و تشریفات عروسی فعالیت میکنم . بسیار علاقمند به دیزاین های روز دنیا در زمینه تشریفات عروسی هستم و همیشه سعی کرده ام که در تشریفات بزرگ آریان در راستای رضایت مشتری و اجرای متفاوت و زیبای جشن های عروسی تلاش کنم . اوقات فراغتم رو هم به تجارت الکترونیک و موسیقی می پردازم .

طراحی ، سئو و توسعه با  توسط گروه رسانه های آریان

تهران 1394-1382

021-88203363

513046
امروز
دیروز
کل بازدید ها
706
226
513046