گل آرایی عروسی

گل آرایی عروسی یکی از بخش های مهم و جذاب در عروسی می باشد . وقتی تزیینات عروسی با گل آرایی همراه باشد به زیبایی عروسی شما افزوده می شود .

گل آرایی عروسی یکی از بخش های مهم و جذاب در عروسی می باشد . وقتی تزیینات عروسی با گل آرایی همراه باشد به زیبایی عروسی شما افزوده می شود .

گل آرایی در برگزاری مراسم عروسی در بخش های مختلفی انجام می شود که به صورت زیر می باشد :

 

- گل آرایی میزهای میهمانان

- گل آرایی جایگاه عروس

- گل آرایی مسیر ورود میهمانان و عروس و داماد

- گل آرایی میز شام

- گل آرایی میزهای میزهای تزیینی و یادبود

 

گل آرایی در عروسی به چند مورد بستگی دارد که شامل : فصل برگزاری عروسی ، سلیقه عروس و داماد ، مواردی که برای گل آرایی در نظر داریم و در نهایت میزان هزینه و بودجه ای که برای گل آرایی عروسی خود در نظر گرفته اید .

تشریفات بزرگ آریان در قسمت تشریفات مجالس و تشریفات عروسی خود ، نسبت به گل آرایی عروسی دیدگاه ویژه ای دارد و برای آن اهمیت ویژه ای قائل است .

در خدمات مجالس آریان و در عروسی های برگزار شده ، عموما از سبک گل آرایی سفید برای تزیینات عروسی استفاده می شود . در مواردی هم که عروس یا داماد نظر خاصی در مورد رنگ گل ها و سبک گل آرایی داشته باشند نیز از آنها پیروی می کند .

در مراسم های نامزدی هم معمولا در گل آرایی مراسم یا حتی فقط بعضی از قسمت ها ، در گل آرایی از رنگ های خاص که از رنگ لباس عروس و داماد الهام گرفته باشد نیز استفاده می کند .

تشریفات مجالس و خدمات عروسی آریان | امیر بصیری

این صفحه 4954 بار مشاهده شده است
امیر بصیری

از سال 1382 در زمینه خدمات مجالس و تشریفات عروسی فعالیت میکنم . بسیار علاقمند به دیزاین های روز دنیا در زمینه تشریفات عروسی هستم و همیشه سعی کرده ام که در تشریفات بزرگ آریان در راستای رضایت مشتری و اجرای متفاوت و زیبای جشن های عروسی تلاش کنم . اوقات فراغتم رو هم به تجارت الکترونیک و موسیقی می پردازم .

طراحی ، سئو و توسعه با  توسط گروه رسانه های آریان

تهران 1394-1382

021-88203363

513021
امروز
دیروز
کل بازدید ها
681
226
513021